Trvalá epilácia

Trvalá epilácia pomocou intenzívneho pulzného svetla prinieslo revolúciu aj v estetickej dermatológii. Táto metóda sa používa niekoľko rokov s cieľom trvalej redukcie nežiaduceho ochlpenia (degenerácie vlasovej cibuľky). Na celom svete je tendencia hladkej pokožky bez chĺpkov, a preto sa o tento zákrok zaujímajú nielen ženy, ale aj muži. Existuje viacero možností, ako sa zbaviť neželaného ochlpenia. Z hľadiska dĺžky pretrvávania žiadaného efektu možno hovoriť o dočasnom alebo trvalom odstránení ochlpenia.

Najspoľahlivejšou metódou v trvalom odstraňovaní nežiaduceho ochlpenia je IPL epilácia – epilácia intenzívnym pulzným svetlom.

IPL epilácia je založená na princípe selektívnej fototermolýzy. IPL svetelné žiarenie je vychytávané vo vlasovom pigmente – melaníne. Zmenou žiarenia na tepelnú energiu dochádza k deštrukcii vlasu, pričom okolité štruktúry kože zostávajú nepoškodené. Výhodou liečby je schopnosť ošetriť naraz i veľké plochy bezbolestným spôsobom, a to vďaka unikátnemu integrovanému systému chladenia, ktorý udržiava kontaktnú hlavicu neustále chladnú.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, onkologické ochorenie aj prekonané, kožné infekcie, užívanie fotosenzibilných liekov (tetracyklín…), AIDS, HIV infekcia, endokrinologické poruchy, diabetes – pokiaľ nie je pod kontrolou.

V priemere je IPL epiláciu potrebné zopakovať 6 až 8-krát, medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné dodržiavať odstup 3 týždne.

Náš prístroj Vám zabezpečí odstránenie tmavých, ryšavých, svetlých aj sivých chĺpkov.

Pred a po 6 ošetreniach

Cenník

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488