3D fotoomladenie

Fotoomladenie (fotorejuvenizácia) je v súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna metóda bez použitia chirurgického zákroku na omladenie a regeneráciu pokožky. Pri tejto metóde sa používa IPL, kde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a podporuje tvorbu kolagénových vlákien, ktoré sú zodpovedné za vypnutie pokožky. Aplikáciou IPL sa vrásky zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, navyše prichádza aj k farebnému zjednoteniu pleti, odstráneniu cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov.

Rejuvenizácia – 3D fotoomladenie

Touto metodikou môže byť ošetrená akákoľvek časť ľudského tela. Je vhodná ako pre ženy, tak i mužov. Počet ošetrení, rovnako ako aj čas potrebný na ich vykonanie, je individuálny. Konečný efekt závisí od mnohých faktorov, ako je napr. celkový zdravotný stav, imunita organizmu a jeho schopnosť regenerácie. Aby bola táto metóda účinná, je potrebné, aby klient absolvoval dostatočný počet ošetrení v určitých intervaloch, ktoré mu odporučí zdravotná sestra.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, onkologické ochorenie aj prekonané, kožné infekcie, užívanie fotosenzibilných liekov (tetracyklín…), AIDS, HIV infekcia, endokrinologické poruchy, diabetes – pokiaľ nie je pod kontrolou.

Účinky fotoomladenia:

Pôsobí hĺbkovo na kolagén, a tým vyhladzuje jemné vrásky.
Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad.
Efektívne lieči cievne a pigmentové nedokonalosti.
Zvyšuje napätie pokožky.
Výrazne sa zmenšujú póry o 60 – 70 %.

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť krku a dekoltu. Výborné výsledky sa dosahujú aj pri ošetreniach rúk. Počas zákroku môžete pocítiť výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Pri ošetreniach klient aj zdravotná sestra musia používať ochranné okuliare.

Vzhľadom k individuálnym požiadavkám klientov odporúčame absolvovať 5 až 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej 1 – 2 týždne.

Naše medicínske centrum pracuje so špičkovým prístrojom, ktorý zabezpečí, aby bolo Vaše ošetrenie absolútne bezbolestné a príjemné.

Naše centrum pracuje so špičkovým prístrojom v rámci estetickej medicíny HSL 120.

HIGH SPEED LIGHT 120

Prístroj H. S. L. 120, vďaka výkonnému systému chladenia, umožňuje maximálnu bezpečnosť, rýchlu a účinnú epiláciu tmavých aj bledých chĺpkov, fotoomladenie, ošetrenie akné, teleangiektázie a ošetrenie pigmentových škvŕn.

Unikátny integrovaný systém chladenia udržiava lampu neustále chladnú, výsledkom čoho je bezbolestné ošetrenie.

Prístroj HSL 120 využíva pokrokovú metódu vysielania série impulzov – „SuperBurst“. Vďaka tejto extrémnej prevádzkovej rýchlosti je zariadenie HSL 120 určené hlavne pre využitie v estetických medicínskych centrách.

Rýchlosť nabíjania – menej ako 1 sekunda.
Počet zábleskov z jednej lampy – 85 000.
Výkon – 120 J

  AKCIA  (2 plus 1 grátis)

  1. Ošetrenie 3D fotoomladením  – 99,- €
  2. Ošetrenie 3D fotoomladením  – 99,- €
  3. Ošetrenie 3D fotoomladením  –  GRATIS 

 

Cenník

Fotoomladenie pleti Cena zákroku
Tvár 99,- €
Krk 50,- €
Dekolt 70,- €
Ruky 70,- €
Tvár – krk 135,- €
Tvár – krk – dekolt 189,- €
Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488