Účinná liposukcia Lipo Zero

Lipo Zero je vysokoprofesionálny prístroj na komplexné odbúranie tukov a tvarovanie postavy, ktorý v sebe zahŕňa 5 mimoriadne účinných technológií na tvarovanie postavy v jedinom ošetrovacom systéme. Kombinovaním rádiofrekvencie, kavitácie, soft-laserovej, vákuovej a LED fototerapie ošetrovacie hlavice zariadenia umožňujú dosiahnuť znamenité, mimoriadne efektné výsledky v oblasti odbúravania tukov a tvarovania postavy.

Možnosti aplikácie

 • Zníženie tukovej vrstvy tváre, krku a jednotlivých partií tela
 • tvarovanie postavy
 • zníženie konfekčnej veľkosti
 • ošetrenie celulitídy
 • ošetrenie strií
 • lifting ošetrovaných oblastí

Princíp fungovania prístroja

Prístroj Lipo Zero na odbúranie tukov a tvarovanie postavy funguje na báze kombinácie:

 • rádiofrekvencie,
 • kavitácie,
 • soft-lasera,
 • vákua
 • LED technológie na dosiahnutie rýchlejších a pôsobivejších výsledkov.

Rádiofrekvencia

Multipolárna rádiofrekvenčná energia prístroja EunSung LipoZero preniká bezbolestne do kožného tkaniva, ako aj do podkožných tukových vrstiev. Efekt hĺbkového ohrevu urýchľuje prirodzený metabolický proces tukových buniek. V dôsledku kontrolovanej tepelnej emisie voľné mastné kyseliny sa cez bunkovú membránu intenzívne vyplavujú do medzibunkového priestoru. Tuk sa cez lymfatický a žilový systém vylúči z tela vylučovacou sústavou. Pokles objemu tukových buniek v danej oblasti spôsobí obnovenie mikrocirkulácie a lymfatického obehu, ako aj metabolických procesov. V dôsledku toho sa zmierňuje celulitída a výskyt lokálnych tukových depozitov.

Kavitácia

Kavitácia je fyzický jav. Počas ošetrenia vytvára ošetrovacia hlavica LipoZero, ktorá emituje ultrazvukové vlny, obrovské množstvo mikrobublín v medzibunkovom priestore. V dôsledku parciálnych tlakových zmien vyvolaných ultrazvukovými vlnami bubliny prasknú a pri vzájomnom synergickom stretnutí tlakové vlny rozbijú bunkové membrány. Triglyceridy obsiahnuté v bunkách prúdia do medzibunkového priestoru a odtiaľ sa prostredníctvom vylučovacej sústavy prirodzenou cestou vylúčia z tela.

Soft-laser

Špeciálne laserové svetlo ošetrovacej hlavice LipoZero napomáha a zosilňuje efekt rádiofrekvenčného odbúrania tuku, pričom červené laserové svetlo zároveň pôsobí pozitívne a omladzujúco na celé kožné tkanivo. Soft-laser zvyšuje priepustnosť bunkových membrán tukových buniek a uľahčuje vyplavovanie mastných kyselín, ktoré sa skvapalňujú pôsobením rádiofrekvenčnej tepelnej energie, do medzibunkového priestoru, v dôsledku čoho sa znižuje rozsah tukových buniek. Voľné mastné kyseliny opúšťajú organizmus prirodzenou cestou cez kanáliky vylučovacej sústavy. Okrem toho intenzívne červené svetlo laserových diód zintenzívňuje metabolizovanie kožných buniek (stimuluje produkciu ATP), a tým pôsobí na spevnenie a omladenie pleti.

Vákuum

V dôsledku veku, chorôb, liekov, stresu, nesprávneho stravovania, fajčenia, konzumácie alkoholu a absencie pohybu sa v organizme hromadia balastové odpadové látky. Tieto látky silno inhibujú prirodzené pôsobenie kolagénu a elastínu, čo spôsobuje ochabnutý, ovisnutý stav spojivového tkaniva a pokožky. V konečnom dôsledku vedie tento proces k stále závažnejším problémom s celulitídou.
Pulzná vákuová masáž ošetrovacou hlavicou LipoZero zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy, čo má mimoriadne prospešný fyziologický účinok na metabolizmus buniek a tkanív, podporuje odvádzanie odpadových balastných látok a okrem toho odbúrava nahromadené tuky. Intenzívne zvýšenie cirkulácie lymfy má v medzibunkovom priestore a medzi lymfatickými cievami silno čistiaci účinok a znižuje edémy.

Terapia červeným a modrým svetlom

Obidve hlavice prístroja EunSung LipoZero umožňujú LED fototerapiu modrým a červeným svetlom, ktorá má všeobecne pozitívny vplyv na kožné tkanivo. Červené (620 nm) LED svetlo zintenzívňuje produkciu ATP (bunkovej energie) a pozitívne pôsobí na omladenie bunkovej populácie, zatiaľ čo modré (415 nm) LED svetlo je účinným doplnkom ošetrenia akné so súčasným antiseptickým účinkom na pokožku.

 

Cenník ošetrení LIPO ZERO (platný od 1. 2. 2023)

Líca a podbradok 40 minút balík 6 ošeterní 320 EUR
Podbradok 25 minút balík 6 ošeterní 320 EUR
Ramená 40 minút balík 6 ošeterní 340 EUR
Chrbát 40 minút balík 6 ošeterní 290 EUR
Brucho 60 minút balík 6 ošeterní 420 EUR
Brucho a boky 80 minút balík 6 ošeterní 580 EUR
Stehná 60 minút balík 6 ošeterní 420 EUR
Stehná a zadok 80 minút balík 6 ošeterní 580 EUR

Ku každému z ošetrení je zahrnutá 40 minútová prístrojová lymfodrenáž.

 

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488