Odstraňovanie cievok na tvári a tele RBS a IPL

Tvár má rozsiahlu sieť žiliek a drobných krvných cievok, nazývaných vlásočnice. Plynutie času, stres, slnko a iné faktory môžu zapríčiniť ich trvalé rozšírenie a následný vznik červených žiliek. Odstraňovanie cievok na tvári v našom centre riešime pomocou dvoch metód.

1) RBS metóda

S novou RBS metódou je teraz možné vykonať šetrné a účinné ošetrenie s presvedčivými výsledkami. Metóda je založená na špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzoch. Jednotlivé cievky cielene odstraňujeme pomocou špeciálneho prístroja, ktorý disponuje mikro-tenkou elektrickou ihlou. Tá teplom zničí tkanivo cievy, ktorá sa uzavrie. Bezprostredne po ošetrení zostáva v mieste drobná chrastička, ktorá sa zahojí do dvoch týždňov. Táto metóda  je vhodná aj na odstraňovanie kožných výrastkov a pavúčikovitých névov. Po tejto metóde siahame aj v prípade, keď odstraňujeme malé, bodové cievky. Ošetrenie je mierne bolestivé, používame preto lokálne znecitlivenie.

 

2) IPL metóda (vhodná aj pre liečbu rosacey)

Princíp IPL môže pomôcť úplne odstrániť tieto žilky a škvrny extrémne rýchlym a účinným IPL prístrojom HIGH SPEED LIGHT 120. IPL prístroj je najlukratívnejší a najspoľahlivejší prístroj na rozšírené cievky, cievne tumorčeky a vrodené cievne poruchy. Svetlo, ktoré prenikne do hĺbky potrebnej na odstránenie rozšírenej cievky, prehreje ošetrovanú cievku natoľko, až sa poškodí a rozpadne. Niektoré cievky zmiznú hneď, selektívne poškodené cievky sa rozpadávajú a absorbujú počas niekoľkých dní, až sa postupne stratia. Je vynikajúcou voľbou pre liečbu rosacey.

 

Počet ošetrení Vám odporučí naša zdravotná sestra, nakoľko to závisí od množstva a veľkosti samotných cievok.

Odstraňovanie cievok na tvári

Cenník

Odstraňovanie cievok

Liečba cievok IPL Cena jedného zákroku
Cievky na nose 45,- €
Cievky na lícach 50,- €
Cievky na nose + líca 75,- €
Cievky celá tvár 98,- €
 Liečba cievok RBS (novinka)
Cena za 1 cievku (tvár aj telo)  50,- €  

 

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488