Odstraňovanie pigmentových škvŕn

Vplyvom hormonálnych zmien dochádza u žien k tvorbe tmavých pigmentových škvŕn na miestach prístupných slnečnému žiareniu, teda na tvári, krku, niekedy na rukách alebo na dekolte. Pigmentácie na tvári alebo na tele sú aj najčastejším problémom, s ktorým sa na nás pacienti obracajú. Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstraňovanie pigmentových škvŕn na tvári, dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla najnovšej generácie.

Pulzné svetlo najnovšej generácie znamená, že je šetrnejšie voči pokožke a pôsobí presnejšie na štruktúry pigmentových buniek, ktoré likviduje škvrny, ale nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. Vďaka unikátnemu integrovanému systému chladenia, ktorý udržiava kontaktnú hlavicu neustále chladnú, je ošetrenie bezbolestné. Podľa hĺbky a intenzity pigmentácie je potrebné zákrok opakovať 4 až 6-krát.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, onkologické ochorenie aj prekonané, kožné infekcie, užívanie fotosenzibilných liekov (tetracyklín…), AIDS, HIV infekcia, endokrinologické poruchy, diabetes – pokiaľ nie je pod kontrolou.

Cenník

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488