Laserová liposukcia

Medicínske centrum PROSLIM, s. r. o., Vám ako prvé na Slovensku prináša celosvetovú novinku roku 2010 v boji s celulitídou na neinvazívne (nechirurgické) znižovanie obvodových centimetrov.

Ide o prístroj SmoothShapes XV od spoločnosti Eleme Medical USA, jedného z celosvetových lídrov vo výskume a vývoji medicínskych prístrojov slúžiacich na formovanie tela.

Prístroj SmoothShapes XV má udelený certifikát americkou spoločnosťou FDA (najväčšia globálna certifikačná autorita) na neinvazívne znižovanie obvodových centimetrov a na odstraňovanie celulitídy. Pod početnými klinickými štúdiami sú podpísané celosvetovo uznávané lekárske kapacity v odboroch dermatológia a plastická chirurgia. Majiteľmi prístroja sú uznávaní dermatológovia a plastickí chirurgovia. Je to laserová liposukcia II. generácie.

Na základe 6-ročného vedeckého vývoja je prístroj SmoothShapes XV technológiou Photomológie vytvorený tak, aby ponúkol nový a pokrokový spôsob odstraňovania celulitídy a odstránenia nadbytočného tuku z problematických partií. Prístroj v sebe spája 3 najmodernejšie metódy, ktoré vzájomne pôsobia na odstránenie celulitídy a nadbytočného tuku:

1. Je to samotný dynamický laser o výkone 15 Wattov, ktorý skvapalňuje tuk, jeho vlnová dĺžka je presne cielená na tukové bunky v podkoží. Laserová energia teplom rozštiepi tuky, zničí bunkovú membránu tukovej bunky a následne zmenší objem tukovej vrstvy, nenávratne. Nepoškodzuje nervové, cievne ani orgánové štruktúry.

2. Metóda Photomológie, je špeciálne LED žiarenie o vlnovej dĺžke 615 nm, ktoré zabezpečí priepustnosť bunkovej membrány, ktorými sa tuk dostáva von z buniek a zároveň stimuluje produkciu podkožného kolagénu a obnovuje cirkuláciu lymfy a prekrvenie danej oblasti.

3. Vákuová podtlaková masáž, ktorá zabezpečí odplavenie uvoľneného tuku do lymfatického systému.

Samotný zákrok je pohodlný, bez žiadnej špeciálnej predprípravy. Pri zákroku sa špeciálnou hlavicou, ktorá kombinuje dynamický laser, Photomológiu a vákuovú masáž ošetruje požadovaná partia tela. Dĺžka zákroku je od 30 do 60 minút, závisí od veľkosti ošetrovanej partie. Pri danej metóde sa dá realizovať aj celotelové ošetrenie viacerých partií, napr. pri 60-min. ošetrení sa dá ošetriť viac anatomických oblastí: brucho, boky, vnútorné, vonkajšie stehná, zadok.

Odporúčaných je 8 ošetrení, 2 ošetrenia týždenne. Efekt metódy je viditeľný po 1-2 ošetreniach. Celkové výsledky sú odstránenie celulitídy, obvodový úbytok na stehnách a v obvode brucha (údaje čerpané z klinických medicínskych štúdií uvádzajú úbytky až 10 – 20 cm). Efekt metódy je trvalý. Samotný zákrok je pohodlný, vnímaný ako príjemné prehriatie kože, pocit podobný ako pri masáži. Po zákroku sa klient môže vrátiť k bežným aktivitám, bez bolesti, bez nutnosti rekonvalescencie a bez ďalších obmedzení. Metóda je realizovaná špeciálne vyškolenými zdravotnými sestrami pod dohľadom lekára. Je vhodná pre každého bez vekového obmedzenia, bez ohľadu na typ kože, pohlavie.

Kontraindikácie sú tehotenstvo, kojenie. Nežiaduce účinky terapie neboli opisované, ani pozorované, maximálne lokálne začervenanie kože.

Video – ako prebieha LASEROVÁ LIPOSUKCIA.

Výsledky LASEROVEJ LIPOSUKCIE

Proces

Cenník

Laser Smooth shapes XV 40 minút 90 EUR
Laser Smooth shapes XV 60 minút 109 EUR
Balík Laser Comfort 8 x 30 minút 590 EUR (850 EUR)
Balík Laser Exclusive 8 x 40 minút 650 EUR (940 EUR)
Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488