Rádiofrekvenčná liposukcia

Multipolárna rádiofrekvencia využíva najnovšie poznatky vedy pri:

  • ošetrovaní celulitídy
  • formovaní postavy
  • antiaging ošetreniach
  • odstraňovaní adipocity
  • spevňovaní pokožky.

Už po prvom ošetrení sa objavujú viditeľné výsledky. Rádiofrekvenčný prístroj RF 4 patrí k špičkovej technológii a pomáha pri revitalizácii a regenerácii pokožky a podkožných tkanív.

Práve vďaka použitej multipolárnej RF technológii všetky účinky – spevňovanie ochabnutej kože, odbúravanie tuku, výrazné zlepšenie celulitídy – sú ešte viac viditeľné, tak na povrchu pokožky, ako aj v jej hlbšie uložených štruktúrach. Multipolárna rádiofrekvenčná technológia je PATENTOVANÁ a s fascinujúcimi výsledkami predstavuje JEDINEČNÝ, EXKLUZÍVNY  SYSTÉM  pri rádiofrekvenčných prístrojoch.

Stroj je vybavený jedinečným spôsobom 4 rôznymi hlavicami, pomocou ktorých sa môže ošetrovať ktorákoľvek časť tela. Hlavice sú nasledovné:

TRIPOLAR      1
Hlavica je určená na ošetrenie tváre a krku a pre všetky ťažšie dostupné miesta ne tele.

TRIPOLAR   2
Použitie je podobné ako pri hlavici TRIPOLAR 1, ale obsahuje väčšie elektródy, ktoré majú väčší výkon.

PENTAPOLAR
Táto hlavica je vhodná na ošetrenie tela – konkrétne brucha, sedacích partií, končatín.
Elektródy sú väčšieho rozmeru a sú schopné väčšieho výkonu.

HEXAPOLAR
Hlavica je určená tiež na ošetrenie brucha, sedacích partií a končatín, ale vďaka šiestim elektródam a sústavne sa meniacemu silovému poľu – má najväčší výkon a je najúčinnejšia zo všetkých hlavíc.

Podstatou multipolárnej rádiofrekvencie je, že vytvorená tepelná energia prúdi medzi viacerými (3, 5, 6) elektródami (pólmi). Lokálne sa vytvára teplo aj v hlbších štruktúrach kože, vďaka čomu sa rozpúšťajú tukové bunky, zvyšuje sa krvný a lymfatický obeh a zrýchľuje sa metabolizmus tela. Okysličujú sa tkanivá, v dôsledku čoho dochádza k tvorbe kolagénových a elastínových vlákien a výsledkom je viditeľné spevnenie ochabnutej pokožky na ošetrovanom mieste. Technológia sa môže využiť na každý fototyp pokožky,  nezávisle od ročného obdobia.

Výhodou multipolárneho rádiofrekvenčného ošetrenia je aj to, že je možné aplikovať ho aj na časti tela, kde to protokoly akéhokoľvek prístroja na ultrazvukovú liposukciu vzhľadom na možné riziká nedovoľujú – ošetrenia dvojitej brady, líc, celej tváre a krku.

V našom centre odporúčame absolvovať jedno ošetrenie týždenne. Odporúčaný cyklus je 5 až 8 ošetrení. Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame zvýšený prísun tekutín (denne min. 3-4 litre), drenážnu masáž a fyzickú aktivitu. Ponúkame Vám taktiež prístrojové kombinované ošetrenia na základe nezáväznej bezplatnej konzultácie v našom centre  .

Výsledky RÁDIOFREKVENČNEJ LIPOSUKCIE

Cenník

Rádiofrekvenčná liposukcia 25 minút 69 EUR
Rádiofrekvenčná liposukcia 40 minút 99 EUR
Rádiofrekvenčná liposukcia 60 minút 129 EUR
Balík RF 4 mini

(len ošetrenie tváre a podbradku)

6 x 25 minút 240 EUR
Balík RF 4 midi

+ prístrojová lymfodrenáž v trvaní 40 minút

+ poradenstvo v oblasti dodržiavania správnej životosprávy

6 x 40 minút  320 EUR
Balík RF 4 maxi

+ prístrojová lymfodrenáž v trvaní 40 minút

+ poradenstvo v oblasti dodržiavania správnej životosprávy

6 x 60 minút 420 EUR
Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488