Parafínový program na tvár a ruky

Firma Depiléve vyvinula kompletnú škálu produktov, ktoré zjednocujú v sebe terapeutické a skrášľujúce účinky parafínu. Teplý parafínový program obohatený o prírodné esencie má hĺbkovo-hydratačné účinky, vyživuje a ochraňuje pokožku, pomáha prenikaniu účinných látok do hlbších vrstiev kože.

Parafín (uhľovodíkový produkt) sa používa v medicíne a za účelom skrášľovania v kozmetike už niekoľko storočí vďaka tomu, že dokáže dlho viazať a udržať teplo.

Parafín pracuje ako „tesnenie“, ktoré zachytáva teplo a vlhkosť, otvára póry a funguje ako mini-sauna. Zvyšuje prívod krvi do pokožky a výsledkom je žiarivý a zdravší vzhľad pokožky.

Použitie v medicíne

S použitím parafínu sa stretávame už v Rímskej ríši. V tomto antickom období ho Rimania nanášali na telo – ako prípravu pred masážou.

Neskôr Francúzi nanášali jemný, rozpustený teplý parafín na rany a takýmto spôsobom urýchľovali ich hojenie. Počas 1. svetovej vojny Briti používali parafín v ortopédii vo vojenských nemocniciach. V modernej dobe sa parafín využíva prevažne v rehabilitácii, fyzioterapii a dermatológii.

Použitie v kozmetike

Teplo z parafínu pootvára póry pokožky – ako mini-sauna a urýchľuje tak hĺbkové vstrebávanie produktu Depiléve Colagén elastin Plus. Je to nemastná, lahodná emulzia, obohatená o kolagén a elastín, hĺbkovo hydratuje pokožku. Teplo z parafínu zvyšuje krvný obeh, zlepšuje činnosť buniek a obnovuje tkanivá.

Kompletné spektrum prípravkov parafínového programu, ktoré synergicky nadväzujú na seba svojim zložením, garantuje po každom ošetrení krásnu, omladenú a sviežu pokožku.

Cenník

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488