Spevnenie pokožky tela

V našom medicínskom centre Vám ponúkame procedúry, ktoré účinne spevňujú pokožku tela.

Medzi najvýznamnejšie patrí rádiofrekvenčná terapia.

Už po prvom ošetrení sa objavujú viditeľné výsledky. Náš rádiofrekvenčný prístroj RF 4 patrí k špičkovej technológii a pomáha pri revitalizácii a regenerácii pokožky a podkožných tkanív.

Vďaka použitej multipolárnej RF technológii všetky účinky – spevňovanie ochabnutej kože, odbúravanie tuku, výrazné zlepšenie celulitídy – sú ešte viac viditeľné, tak na povrchu pokožky, ako aj v jej hlbšie uložených štruktúrach.

Multipolárna rádiofrekvenčná technológia je PATENTOVANÁ a s fascinujúcimi výsledkami predstavuje JEDINEČNÝ, EXKLUZÍVNY  SYSTÉM  pri rádiofrekvenčných prístrojoch.

Podstatou multipolárnej rádiofrekvencie je, že vytvorená tepelná energia prúdi medzi viacerými elektródami. Lokálne sa vytvára teplo aj v hlbších štruktúrach kože, vďaka čomu sa rozpúšťajú tukové bunky, zvyšuje sa krvný a lymfatický obeh a zrýchľuje sa metabolizmus tela. Okysličujú sa tkanivá, v dôsledku čoho dochádza k tvorbe kolagénových a elastínových vlákien a výsledkom je viditeľné spevnenie ochabnutej pokožky na ošetrovanom mieste. Technológia sa môže využiť na každý fototyp pokožky,  nezávisle od ročného obdobia.

Je to skutočná „revolúcia“ v rámci telových ošetrení – BEZ RIZIKA!

Výhodou rádiofrekvenčného ošetrenia je, že je možné aplikovať ho aj na časti tela, kde to protokoly akéhokoľvek prístroja na ultrazvukovú liposukciu vzhľadom na možné riziká nedovoľujú – ošetrenia dvojitej brady, líc, celej tváre a krku.

V našom centre odporúčame absolvovať jedno ošetrenie týždenne. Odporúčaný cyklus je 5 až 8 ošetrení. Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame zvýšený prísun tekutín (denne min. 3-4 litre), drenážnu masáž a fyzickú aktivitu.

Okrem spomínanej terapie Vám ako doplnkové služby na spevnenie pokožky tela ponúkame:

  • ošetrenie a procedúry prístrojom Smoothshapes XV
  • prístrojovú lymfodrenáž
  • bahenné zábaly značkovou profesionálnou kozmetikou
  • RDT terapiu na problémové partie tela
  • a nakoniec profesionálne masáže tela.

Stačí si jednoducho vybrať, prípadne si nechajte poradiť od našich odborníkov v rámci nezávislej bezplatnej konzultácie. Tu Vám na mieru prispôsobíme výber procedúr podľa Vašich potrieb, zdravotného stavu a finančných možností.

Cenník

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488