Oxygeneo

Nové revolučné ošetrenie OxyGeneo v sebe zahŕňa tri terapie, ktoré spoločne docielia výrazné zlepšenie kondície a vzhľadu pleti. Oxygeneo technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami bohatými na živiny pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti a znamená starostlivosť aj o citlivú pokožku bez podráždenia. Výsledky sú viditeľné hned po prvom ošetrení.

Ošetrenie pozostáva z 3 terapií:

1. Oxygeneo exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky – tá odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť. Zároveň pokožku pripravuje na príjem aktívnych látok.

2. Infúzia aktívnych látok – pomocou jedinečnej exkluzívnej kapsule Oxygeneo prístroj vpravuje do pleti aktívne zložky a to buď:

NeoRevive na omladenie pokožky a proti jej starnutiu,

NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti

3. Okysličenie – Oxygeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Odporúčame absolvovať pre lepší a dlhotrvajúci účinok 3-6 ošetrení v intervale raz za 7-10 dní

Trvanie: 40 – 60 minút.

Výsledný efekt: Okysličená, rozžiarená, fantasticky vypnutá a zregenerovaná pleť, vyhladenie jemných vrások, želané zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.

Cenník

Oxygeneo tvár – 69
Oxygeneo tvár + krk –  79
Oxygeneo+multipolárna rádiofrekvencia tváre- 94
Oxygeneo+multipolárna rádiofrekvencia tvár + krk (alebo ruky)- 109 € 

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488