Depilácia voskom a brazílska depilácia

Depilácia voskom Depiléve

Kompletná depilácia voskom zn. DEPILÉVE je najjednoduchší spôsob na dosiahnutie hladkej, jemnej pokožky bez chĺpkov. Profesionálne depilačné vosky a depilačné prípravky DEPILÉVE patria už desiatky rokov k absolútnej No.1 v celosvetovom merítku.
Pracovať so značkou DEPILÉVE v kozmetických salónoch znamená prestíž, úspech a kvalitu. Symbol vysokej kvality, ktorý odlišuje tieto salóny od iných, lacnejších a často nekvalitných produktov osloví stále viac a viac finálnych zákazníkov kozmetických salónov.

Ponúkame produkty pre všetky typy depilácie:
Tradičná depilácia – tvrdými voskami
Depilácia pomocou depilačných pásikov – mäkké vosky dodávané v plechovici
Depilácia voskami roll on – mäkké vosky s dávkovačmi roll on
Film waxing – depilácia filmovými voskami – 3. Generácia depilačnej techniky – systém vyvinutý firmou DEPILÉVE

Zaručene DEPILÉVE poskytuje najvhodnejšie vosky a prípravky pre všetky typy techník, pre každú časť tela a pre každý typ pokožky.
V depilačnom programe DEPILÉVE celý proces depilácie je vnímaný ako celok, kde veľký dôraz sa kladie na pred a podepilačnú starostlivosť, aby každý zákazník odchádzal zo salónu bez podráždenia a bez zbytočnej traumy pokožky.

Depiléve to nie sú len vosky: je to profesionálna depilácia pre náročných

———————————————————————————————————————————————————————————

Brazílska depilácia

Čo je brazilská depilácia?

Ide o odstraňovanie chĺpkov v intímnych oblastiach tela, tj. v oblasti genitálií. Podľa individuálnych požiadaviek sa ponecháva len jemný prúžok, trojuholník, srdiečko alebo sa ochlpenie odstráni úplne – variácie sú naozaj rôzne.ľ začnete s takýmto typom depilácie napr. v zime, do leta je telo tak prispôsobené, že ochlpenie je úplne oslabené a vyrednuté.

Výhody:

Medzi najväčšie výhody patrí, že je to pre pokožku aj v týchto jemných oblastiach menej stresujúci proces ako klasická depilácia. Takáto forma depilácie je menej bolestivá, pretože chĺpky sa odstraňujú v smere ich prirodzeného rastu. Vďaka výživnym látkam obsiahnutých v cukrovej paste je depilácia šetrná k Vašej pokožke, začervenanie minimálne, resp. ustúpi do 2-3 hodín po depilácii. Na rozdiel od depilačných krémov či holenia pomocou žiletky sa procedúra nemusí opakovať tak často, bez chĺpkov ostanete po dobu niekoľkých týždňov, navyše nemusíte bojovať s nepríjemnými vyrážkami a tzv. tukovými „sopkami“.
Ženy s nadmerným ochlpením uvítajú tento spôsob, pretože pravidelnou aplikáciou cukrovej pasty ochlpenie vyredne a chĺpky zjemnejú.

Cenník

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488