Ultratherapia – lekársky lifting tváre a tela

Predstavujeme Vám revolučnú novinku 3. generácie v omladzovaní – lekársky neinvazívny, ambulantný   lifting tváre, krku, dekoltu a niektorých častí tela. Inovačný spôsob, ako dosiahnuť lifting tváre bez chirurgického zákroku a zachovať si pritom prirodzenú mimiku.

Čo je  Ultratherapia ?

Ultratherapia je ambulantný lekársky lifting umožňuje efektívne bojovať so známkami starnutia a prejavmi zemskej gravitácie na našej pokožke a to pomocou nechirurgického ošetrenia vysoko fokusovaným ultrazvukom. Výhodou približne hodinovej ultherapie tváre a krku je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický plasticko-chirurgický zákrok. Ultherapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky a podporného tkaniva.

Ako prebieha Ultratherapia ?

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách alebo vyšetreniach Vám na pokožku priložíme hladkú ultrazvukovú hlavicu.  Tou istou ultrazvukovou hlavicou následne lekár vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky podporného tkaniva (až 3-5 mm), kde sa dosahujú najlepšie liftingové výsledky.

Iba toto ošetrenie sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a vypnúť ho. Povrchové vrstvy pokožky pritom zostávajú neporušené. Vaša pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Čím je Ultratherapia iná od ostatných metód ?

Ultherapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo (SMAS), ktoré chirurgovia spevňujú počas klasického faceliftu. Schopnosť ošetriť nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy, a to veľmi precízne, zabezpečuje bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Je Ultratherapia bolestivá ?

Je možné, že pocítite relatívne nepríjemný pocit počas tepelného pôsobenia ultrazvuku. Tento pocit je len dočasný a signalizuje, že došlo k ovplyvneniu správnych vrstiev a že sa začal proces tvorby nového kolagénu. Hranicu bolestivosti je možné u každého klienta individuálne hodnotiť a kontrolovať. Je možné ju jednoducho zmierniť použitím liečiv proti bolesti. Preberieme s Vami všetky možnosti, aby pre Vás bola ultherapia čo najpríjemnejšia.

Čo môžem očakávať po ošetrení?

Predovšetkým je možné bezprostredne pokračovať vo svojich bežných aktivitách, nie je nutné realizovať žiadne špeciálne opatrenia. Vaša pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená, čo ustupuje v priebehu nasledujúcich pár hodín. Typické pre niekoľko dní po zákroku sú pocity pnutia kože, citlivosť na dotyk, prípadne mierny opuch.

Je Ultratherapia bezpečná?

Ultrazvuková energia sa v medicíne využíva už viac ako 50 rokov. Klinické štúdie a z nich vyplývajúca najvyššia medicínska certifikácia – americká FDA,  potvrdili vysoký stupeň bezpečnosti tohto ošetrenia.

Aké výsledky môžem očakávať ?

Jediné ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 3-4 mesiacov. Viditeľné výsledky sú lifting a spevnenie ochabnutej pokožky. Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá. Ďalšou výhodou ultherapie je, že okrem viditeľných výsledkov vytvára   i na prvý pohľad neviditeľné, progresívne výsledky: tvorba nového kolagénu, ktorý spomaľuje celkový proces starnutia. Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu až 5 rokov.

Ktoré oblasti sú vhodné na ošetrenie ?

Vhodnými oblasťami sú celá tvár, t. j. oblasť líc, okolie ušníc, krku, okolie očí a čelo.

Kto je vhodným kandidátom ?

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Ovisnuté obočie je často znakom „zrelej“ pokožky. Ultratherapia nahrádza chirurgický zákrok, ktorý je pre klienta posledným riešením. Je to vítaná a účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí chirurgický liftingový zákrok odmietajú. Či už z dôvodu strachu z chirurgického zákroku, dlhej a bolestivej rekonvalescencie, alebo aj kvôli možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky, ktorú na rozdiel od Ultherapie môže klasický facelifting zanechať.

Zákrok sa môže vykonávať počas celého roka. Túto terapiu môže vykonávať s našim prístrojom iba lekár. Po ošetrení je možné opaľovať sa. Neexistujú žiadne kontraindikácie metódy.

CENNÍK TVAR (cenník platný od 1.2.2023)

Lifting celej tváre /bez krku/ 1090,- €
Kompletný facelifting / lifting celej tváre a krku/ 1190,- €
Horný facelifting  /lifting obočia a očného okolia /390,- €
Facelift tváre /lifting líc/ 550,- €
Facelift celého krku /550/ ,-€
Dolný facelifting / lifting líc a hornej časti krku / 890,- €
Okolie očí / vačky pod očami/ 290,- €
Okolie pier / fajčiarske vrásky/ 290,- €
Krk + dekolt / 1090,- €

CENNÍK TELO

Brucho   1390,- €
Boky    1290,- €
Vnútorné stehná   1090,- €
Ovisnutá koža nad kolenami  990,- €
Ovisnuté ramená/triceps   1390,- €
Lakte  590,- €

 

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488