Protokolové ošetrenia (Maria Galland)

Vitajte vo svete MARIA GALLAND Paris, v ktorom vnútorná a vonkajšia krása vytvárajú dokonalú harmóniu. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je iný, ale všetci chceme rovnakú vec, a to svoju krásu.

V rámci značky MARIA GALLAND poskytujeme tieto typy ošetrení:

1. Kozmetické ošetrenie Cocoon

Srdcom kúry, vytvorenej špeciálne pre všetky typy pokožky s cieľom hydratovať, spevniť a predchádzať starnutiu, je maximálne osvieženie a oddych. „Jemnosť a energia“, to je zábalová kúra spájajúca zmes jemných dotykov a masáže s technikou akupresúry. Podporuje metabolizmus a bojuje proti škodlivým účinkom stresu v procese starnutia pokožky.

Môžete si vybrať z týchto mimoriadne príjemných ošetrení:

Cocoon Hydration – hydratačná zábalová kúra
Cocoon Firming – liftingová zábalová kúra
Cocoon Precious – rozjasňujúca zábalová kúra
Cocoon Nano caviar – regeneračná zábalová kúra

2. Kozmetické ošetrenie PROFILIFT

Skvelo vyvážený kokteil spevňujúcich dotykov, to je kúra „Profilift“. Dokonalé riešenie pre unavenú pokožku. Kúra je zameraná na všetky stránky spevnenia pokožky, aby tak harmonicky pomohla znovu vyniknúť kontúram mladistvej tváre. Súhra masážnych techník a kvalitných produktov zabezpečia vašej pleti veľkolepý pocit pružnosti.

3. Kozmetické ošetrenie PURENNESS

Ideálna pre nečistú pokožku. Čistiaca kúra zanecháva pleť jasnejšiu a hladkú, vďaka dôkladnému výberu hĺbkovo čistiacich neagresívnych produktov regulujúcich mastnotu a kontrolujúcich lesk. Pokožka znovu postupne získava svoju prirodzenú rovnováhu. Kúra odstraňuje odumreté bunky a má adstringentný účinok. Reguluje tvorbu mastnoty, pleť žiari čistotou.

4. Kozmetické ošetrenie THALASSO FACIAL

Oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami. Hnedé riasy z Bretónska dopĺňajú pleti vlhkosť a bojujú proti stresovým faktorom (slnko, chlad, vietor, ktoré tvoria voľné radikály). Pri tomto ošetrení sa využívajú špeciálne koncentráty (kaviárový, hydratačný, okysličujúci, vitamínový, koncentrát s Aha komplexom), ktoré vytvárajú na mieru určené účinky ošetrenia MARIA GALLAND. Koncentráty dokonale ladia s potrebami kože, sú bohaté na aktívne zložky, prispôsobujú sa základným masážam a pripravujú pokožku na aplikáciu masiek.
„Dokonalá synergia a harmónia.“

Thalasso Express – rýchla hydratačná kúra s morskými riasami
Thalasso Classic – oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami
Thalasso Extra – obohatená hydratačná kúra s morskými riasami
Thalasso Clarté – hydratačná kúra s morskými riasami pre zrelú pleť so sklonom k masteniu
Thalasso Hydra Lux – luxusná hydratačná kúra s morskými riasami

Cenník

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488