Parafango

Parafangové zábaly sú veľmi dôsledne vypracované ošetrenia, ktoré pozostávajú zo synergicky na seba navzájom nadväzujúcich prípravkov. Parafangové zábaly patria k technike body wrappingu – t. j. bandážovania pomocou špeciálnej fólie. Táto technika stlačí pokožku a zhutňuje mäkké tukové tkanivo. Už po prvom ošetrení – v dôsledku použitia špeciálnych prípravkov – ochabnuté sedacie časti alebo prsia budú napnutejšie a brucho plochejšie.

Mimoriadne účinný telový zábal

Parafangové proticelulitídne zoštíhľujúce zábaly patria k najúčinnejším a cenovo mimoriadne dostupným ošetreniam v kozmetických salónoch a centrách na formovanie postavy. Aplikujú sa buď vo forme samostatného ošetrenia alebo v kombinácii s iným typom telového ošetrenia (kavitácia, rádiofrekvencia a pod.)

Čo je parafango?

Parafango je parafín obohatený o bahno z hĺbky oceánov. Bahno je usadenina, ktoré sa nachádza na samom dne morí a oceánov a počas tisícročí absorbuje vzácne soli z morskej vody. Ako je všeobecne známe, morské bahno v bohatom množstve obsahuje vzácne aktívne minerálne látky potrebné pre výživu a zdravie pokožky.

Parafango sa aplikuje vo forme teplého zábalu. Počas ošetrenia parafín tu pôsobí ako katalyzátor: pomáha udržiavať teplotu bahna, vytvára teplo, izoluje. Okrem toho vyživuje a vyhladzuje pokožku.

Využitie parafanga v skrášľovaní a formovaní postavy: 

Určite sa nenájde ani jedna žena (a čoraz viac mužov), ktorá by nechcela byť „tu“ alebo „tam“ o pár centimetrov štíhlejšia, ktorá by nemala záujem o zlepšenie aktuálneho stavu celulitídy.

Sila a účinky parafanga spočívajú práve v tom, že cielene pôsobí na to miesto, ktoré chceme vylepšiť.
Vďaka svojim účinným látkam je to vynikajúci prostriedok na dosiahnutie úbytku v centimetroch, na spevnenie tela a má detoxikačné účinky a pomáha riešiť problémy s celulitídou.

Aké sú účinky parafangového zábalu?

* Lipolytické – rozpúšťanie tukov.
* Aktivácia mikrocirkulácie.
* Reguluje priepustnosť kapilár.
* Bojuje proti opuchom.
* Zvyšuje sa lymfatický obeh a dochádza k očisteniu organizmu od škodlivých látok.

Ciele a indikácie parafangových zábalov:

* Úbytky v centimetroch.
* Všetky štádia a formy celulitídy.
* Pred a po liposukcii.
* Po tehotenstve.
* Vrátenie tonusu a elasticity pokožky.
* Ošetrenie strií.

Kontraindikácie a doba ošetrenia

Ošetrenie je vo všeobecnosti vynikajúco znášané. Ošetrenie treba dobre zvážiť pri pacientoch s cukrovkou a počas gravidity. Ku kontraindikácii patria aj kŕčové žily. Zábal sa nemá nanášať na čerstvé a otvorené poranenia pokožky. Doba ošetrenia je 30-40 minút.

Cenník

Parafango – telový zábal – brucho, zadok, stehná – jednorazovo 25 EUR
Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488