ULTHERA: nové ošetrované lokality a nové hlavice !!!

Revolučné ošetrenie ULTHERA v našom centre už aj na nových, rozšírených lokalitách… – dekolt, celý krk, ramená, kolená, brucho a prsia, a to vďaka novým hlaviciam.

Ako Ulthera pracuje?
Ulthera má ako jediná patentovaný chránený zdroj ultrazvukovej energie, ktorá dokáže neinvazívne, bez poškodenia či ovplyvnenia povrchových kožných štruktúr presne zacieliť do akejkoľvek hĺbky tkaniva a tam vytvoriť hustú sieť mikroskopických zón termálnych koagulačných bodov, ktoré bezprostredne pri aplikácii vypínajú tkanivo a navodzujú novotvorbou kolagénu. Žiadna iná neinvazívna technológia sa nedokáže dostať do hĺbky 4,5mm, čo je vrstva, ktorú potrebujeme vypnúť, aby sa dostavil liftingový efekt. Vďaka špeciálnym ultrazvukovým lupám sa vieme dostať neinvazívne tam, kde sa doteraz dalo dostať jedine invazívnou metódou. Neodnesiete si teda žiadne rezy, stehy, nie je nutná žiadna hospitalizácia! A výsledok je každým dňom lepší! Na vaše okolie budete pôsobiť ako po dlhodobej dovolenke a pozitívne zmeny pokračujú po dobu až 12 mesiacov.

Nielen tvár.
Zákrok sa dá vykonávať všade, kde je žiadúce spevnenie väzivovo-svalovej podkožnej štruktúry. Záber je široký, s rovnako dokonalými výsledkami – okrem tváre je to krk, dekolt, poklesnutá koža na ramenách a tiež kolená. Dokonca, ešte v tomto roku výrobca chystá trvalé odstránenie nadmerného potenia. Zabudnite na šatky a šály, aby ste ukryli povädnutý krk a dekolt. Ultherapia je šitá na mieru aj v týchto delikátnych partiách tela.

Áno, aj prsia s Ultherou!
Lifting s Ultherou má u menších pŕs veľmi zaujímavé výsledky korekcie bez operácie. Využíva sa aj po úpravách plasticko-chirurgických, kde sa dá dokonale upraviť vektor postavenia bradaviek a ideálnu súmernosť pŕs.

ULTHERA zvíťazila v prestížnom magazíne „New Beauty“ ako najlepší ambulantný zákrok roku 2014: BEST OFFICE TREATMENT!

Ceny nových ošetrovaných lokalít:
Ovisnutá koža nad kolenami – 990 €
Ovisnuté ramena/triceps – 1290 €
Krk: vyhladenie vrások + lifting – 690 €
Dekolt: vyhladenie vrások + lifting – 1190 €

Objednať

V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú konzultáciu.
proslim@proslim.sk
(+421) 907 245 488